Usługi finansowe w sposób szczególny uczestniczą w cyfrowej transformacji. Ciągła rywalizacja o pozyskanie klienta w sposób szczególny dotyczy Bankowości, co sprawia, że w łatwy sposób można dzisiaj migrować pomiędzy instytucjami, swobodnie wybierać wyższy poziom usług. Trudnym zadaniem jest utrzymanie obecnych klientów na tym samym poziomie. Od instytucji wymaga się dostarczenia spersonalizowanej i na najwyższym poziomie obsługi, dostosowanej do wymagań nawet najbardziej uciążliwych klientów. Serwis obsługi ma dawać im łatwy i szybki dostęp do osobistego konta za pomocą różnych kanałów (telefonicznie, w oddziale i online). KMS Lighthouse jest innowacyjnym rozwiązaniem zarządzania bazą wiedzy, który dzięki dokładnemu i szybkiemu dostępowi do spójnej wiedzy poprawia wizerunek banku i jego efektywność. Korzystając z KMS Lighthouse, banki redukują koszty utrzymania, poprawiają obsługę klienta, posiadając aktualną wiedzę o wciąż zmieniających się produktach i usługach. Strukturalność utrzymywanej wiedzy za pomocą KMS Lighhthouse, jej wizualizacje i błyskawiczna implementacja, zyskały światowe uznanie organizacji takich jak Gartner i KMWorld.

KMS Lighthouse dostarcza narzędzi do uzyskania szybkich i dokładnych informacji, dając pewność, że klient uzyska wzorową obsługę wszystkimi dostępnymi kanałami już od pierwszego zapytania.

 

Use Cases

Samodzielna platforma

W większości przypadków klienci zadają pytania w serwisie internetowym, które wymagają prostych odpowiedzi. Z czasem potrzeba posiadania samodzielnej platformy obsługującej klientów staje się konieczna dla dobrej organizacji w firmie. Nie tylko zmniejsza to ilość telefonów do działu obsługi, ale także wzmacnia dobre wrażenie u klienta zadowolonego z szybkiej obsługi. Kiedy doświadczenia klienta z firmą są pozbawione problemów, jego utrzymanie, jak i dochód w Twojej firmie stają się bezpieczne.

Call Center

Gdy klienci potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemów pojawiających się w związku z oferowanymi produktami lub usługami, niezwykle ważne jest, aby rozwiązać powstałe potrzeby klientów szybko i sprawnie. KMS Lighthouse daje wsparcie agentom działu obsługi, dostarczając im najlepszych odpowiedzi w kilka sekund. Twoi klienci doświadczają skrócenia czasu oczekiwania na rozmowy z agentami i większej satysfakcji z rozwiązania problemu już w czasie pierwszej rozmowy, bez potrzeby przekierowywania ich spraw do innych oddziałów lub specjalistów.

Praca

Fakt, że przedstawiciele firmy są poza tradycyjnym środowiskiem swojej firmy nie oznacza, że nie powinni posiadać oni dostępu do wszystkich zasobów, jakie przysługują pracownikowi na miejscu. Kiedy stawiają czoła nieznanym problemom, mogą posłużyć się dostępnymi gotowymi scenariuszami, które przeprowadzą ich przez właściwą ścieżkę, aż do rozwiązania problemu.

Zastanawiasz się dlaczego KMS Lighthouse

 

Dlatego, że dostęp do wiedzy otrzymasz w mniej niż 1 sekundę!
Przygotuj się na rewolucyjną zamianę w pracy działów obsługi klienta. 

  • Czy chcesz zobaczyć jak łatwo można osiągnąć natychmiastowy zwrot z inwestycji?

  • Czy zależy Ci na zoptymalizowaniu średniego czasu rozmowy z klientami, tak aby w jak najszybszym czasie otrzymywali poprawną odpowiedź?

  • Zastanawiałeś się w jaki sposób możesz poprawić pracę konsultantów, tak aby czuli się pewnie i rzetelnie podczas rozmów z klientami?

  • Chcesz jeszcze lepiej profilować swoich klientów za pomocą narzędzi, które ułatwiają klasyfikację, segmentację, analizy biznesowe i analizy produktowe.

  • Dlaczego agent ma mieć otwarte jednocześnie tak wiele okien? Zintegruj inne aplikacje w celu optymalizacji pracy agentów - integracja omni-channel jest w Twoim zasięgu.

  • System motywacyjny i premiowy to za mało? Nagradzaj pracowite osoby w zespole z pomocą modułów - szkoleniowego, ankietowego i grywalizacji, tak aby budować społeczną motywację do pracy.

  • Zachęcaj pracowników do pracy zespołowej - stwórz spójny system zarządzania wiedzą dzięki zespołowej aktualizacji informacji.

  • Korzystaj z indywidualnych dashboardów i analiz biznesowych dla agentów.

  • Przekonaj się  jak prosta i szybka będzie implementacja systemu dzięki wbudowanym szablonom.

BANKOWOŚĆ

NASZE WDROŻENIA

Leumi Card

Leumi Card wdrożyło KMS Lighthouse w celu poprawienia jakości obsługi klienta.

 

Mizrahi Tefahot

 

Mizrahi Tefahot wybrało KMS Lighthosue, gdyż poprawia ono wrażenia i doświadczenia klientów. 

 Sviaz Bank

 

Sviaz Bank wdrożyło KMS Lighthouse w ramach portalu pracowniczego, którego jednym z głównych założeń była zintegrowana baza wiedzy.

SOLUTIONS 

Pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Lighthouse Desktop
Self-Service Portal
Knowledge Bot