Moda na robienie zakupów online rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Jest wiele witryn e-commerce oferujących szybkie i proste porównywanie cen oraz szczegółowych informacji, ofert i usług na temat konkretnych produktów. Coraz częściej klienci chętnie korzystają z narzędzi do obsługi multichannelowej jak chat, BOT, czy videorozmowa, wciąż czując potrzebę indywidualnego kontaktu z doradcą. Zarówno branża e-commerce, jak i firmy detaliczne rozumieją, że głównym wyznacznikiem zadowolenia klientów z dokonanych zakupów jest poziom świadczonych przez nich usług.
Rozwiązania, które oferuje KMS Lighthouse, zwiększają satysfakcję klientów z obsługi. 
Dzięki zintegrowanej bazie wiedzy KMS Lighthouse firmy bez problemu mogą rozpowszechniać informacje za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji z jednego repozytorium, które łączą holistyczne know-how na temat produktów i usług. W ten sposób wiedza może być zarządzana z jednego scentralizowanego miejsca, unikając jego konserwacji w pozostałych zintegrowanych systemach.
Ponadto KMS Lighthouse umożliwia jednorazowe przesyłanie informacji do wszystkich lub wybranych kanałów za jednym kliknięciem, aktywując mechanizm "czytaj i podpisuj", aby zweryfikować odczyt i odbiór informacji.

 

Use Cases

Samodzielna platforma

W większości przypadków klienci zadają pytania w serwisie internetowym, które wymagają prostych odpowiedzi. Z czasem potrzeba posiadania samodzielnej platformy obsługującej klientów staje się konieczna dla dobrej organizacji w firmie. Nie tylko zmniejsza to ilość telefonów do działu obsługi, ale także wzmacnia dobre wrażenie u klienta zadowolonego z szybkiej obsługi. Kiedy doświadczenia klienta z firmą są pozbawione problemów, jego utrzymanie, jak i dochód w Twojej firmie stają się bezpieczne.

Call Center

Gdy klienci potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemów pojawiających się w związku z oferowanymi produktami lub usługami, niezwykle ważne jest, aby rozwiązać powstałe potrzeby klientów szybko i sprawnie. KMS Lighthouse daje wsparcie agentom działu obsługi, dostarczając im najlepszych odpowiedzi w kilka sekund. Twoi klienci doświadczają skrócenia czasu oczekiwania na rozmowy z agentami i większej satysfakcji z rozwiązania problemu już w czasie pierwszej rozmowy, bez potrzeby przekierowywania ich spraw do innych oddziałów lub specjalistów.

Praca

Fakt, że przedstawiciele firmy są poza tradycyjnym środowiskiem swojej firmy nie oznacza, że nie powinni posiadać oni dostępu do wszystkich zasobów, jakie przysługują pracownikowi na miejscu. Kiedy stawiają czoła nieznanym problemom, mogą posłużyć się dostępnymi gotowymi scenariuszami, które przeprowadzą ich przez właściwą ścieżkę, aż do rozwiązania problemu.

Zastanawiasz się dlaczego KMS Lighthouse

 

Dlatego, że dostęp do wiedzy otrzymasz w mniej niż 1 sekundę!
Przygotuj się na rewolucyjną zamianę w pracy działów obsługi klienta. 

  • Czy chcesz zobaczyć jak łatwo można osiągnąć natychmiastowy zwrot z inwestycji?

  • Czy zależy Ci na zoptymalizowaniu średniego czasu rozmowy z klientami, tak aby w jak najszybszym czasie otrzymywali poprawną odpowiedź?

  • Zastanawiałeś się w jaki sposób możesz poprawić pracę konsultantów, tak aby czuli się pewnie i rzetelnie podczas rozmów z klientami?

  • Chcesz jeszcze lepiej profilować swoich klientów za pomocą narzędzi, które ułatwiają klasyfikację, segmentację, analizy biznesowe i analizy produktowe.

  • Dlaczego agent ma mieć otwarte jednocześnie tak wiele okien? Zintegruj inne aplikacje w celu optymalizacji pracy agentów - integracja omni-channel jest w Twoim zasięgu.

  • System motywacyjny i premiowy to za mało? Nagradzaj pracowite osoby w zespole z pomocą modułów - szkoleniowego, ankietowego i grywalizacji, tak aby budować społeczną motywację do pracy.

  • Zachęcaj pracowników do pracy zespołowej - stwórz spójny system zarządzania wiedzą dzięki zespołowej aktualizacji informacji.

  • Korzystaj z indywidualnych dashboardów i analiz biznesowych dla agentów.

  • Przekonaj się  jak prosta i szybka będzie implementacja systemu dzięki wbudowanym szablonom.

E-COMMERCE & RETAIL 

SUCCESS STORIES

ZAP

Zap Group, Największa Izraelska spółka zarządzająca informacjami na temat przedzedsiębiorców (yellow pages) wdrożyła platformę KMS Lighthouse.

Wybrane sklepy interntowe

 

KMS Lighthouse i nasz partner TeleTech wspomagają klientów przy pomocy narzędzi do oceny lojalności użytkowników danej marki.

KMS LIGHTHOUSE 

Wspomaga osiągnąć cele biznesowe.

Lighthouse Desktop
Self-Service Portal