Oto najważniejsze komponenty platformy KMS Lighthouse:

GETANSWER

Użytkownicy wpisują pytania w dowolnym języku i otrzymują spersonalizowane odpowiedzi bez otwierania jakichkolwiek artykułów w systemie.

DOSTOSOWANIE

Stwórz i umieść na stronie interfejs użytkownika całkowicie dopasowany do branży i sektora Twojej firmy, zwiększając przyswajalność i użyteczność informacji dla klienta.

OPINIE

Komentowanie i dodawanie opinii w KMS Lighthouse pomaga w utrzymaniu aktualnej wiedzy w organizacji. Administratorzy natychmiast widzą komentarze i opinie innych użytkowników przez co szybko mogą reagować na zmieniające się okoliczności podczas promocji, oferty, czy innej sytuacji.

SZABLONY

Strukturyzowane, oparte na szablonach zarządzanie bazą wiedzy dostarcza spójnych odpowiedzi oraz umożliwia użytkownikom większą sprawność i dokładność działania redukując koszty potrzebnych szkoleń pracowników i czas robienia zakupów online po stronie klientów.

Please reload

ZINTEGROWANA POROWNYWARKA

Porównuj przedmioty z katalogu produktów lub konkurencyjne oferty ze sobą, tak aby pomóc klientowi w trafnej decyzji i doborze usług dodatkowych, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom.

OMNI-CHANNEL

Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi autoryzacji i solidnym API, KMS Lighthouse jest wielokanałowym rozwiązaniem do zarządzania wiedzą, które może być zintegrowane z istniejącym systemem CRM, chatem, Botem i innymi aplikacjami.

WSPÓŁPRACA

Profile społecznościowe, grywalizacja i współpraca między użytkownikami pozytywnie wpływają na jakość wiedzy prezentowanej w KMS Lighthouse. Ranking artykułów, komentarze i polubienia ubogacają zdobytą wiedzę i wzmacniają współpracę użytkowników systemu.

SCENARIUSZE

Przeprowadź pracowników i klientów przez zdefiniowane instrukcje „krok po kroku”, tak aby zapewnić doskonałą, zwartą i merytoryczną obsługę. Buduj drzewa logiczne w kilka minut.

Please reload

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJONALNOŚCI

MODUŁ ANALITYCZNY LIGHTHOUSE

Moduł analityczny dostarcza pełnego wglądu w usługioraz informacje dotyczące sprzedaży korzystając z danych zapisywanych w czasie rzeczywistym.

Zmieniamy świat zarządzania wiedzą!

Pozwól nam powiedzieć jak?