Dynamiczny rozwój e-handlu wymusza konkretne działania i kierunki rozwoju dla firm z sektora transportowego. Ciągle rosnące wymagania klientów wymuszają na firmach spedycyjnych obniżanie cen usług oraz stałe podnoszenie jakości pracy działów obsługi klienta. Operatorzy logistyczni są świadomi, że e-commerce to nie tylko wysyłka i logistyka małych przesyłek ze sklepów internetowych wprost do domów klientów. To znacznie bardziej złożony proces, który rozpoczyna się z chwilą przyjęcia zamówienia przez obsługę internetową, po czym następuje przygotowanie dokumentów sprzedażowych, wysyłka towaru, współpraca z firmą kurierską oraz obsługa zwrotów i reklamacji. Firmy logistyczne współpracują codziennie z setkami tysięcy sklepów internetowych, centrów logistycznych, firmami kurierskimi, operatorami ubezpieczeniowymi i innymi. Wiedza jaką muszą posiadać ich agenci jest olbrzymia i niemożliwa do przyswojenia, dlatego firmy z sektora logistycznego tak chętnie wdrażają systemy do  zarządzania wiedzą. 

Use Cases

Samodzielna platforma

W większości przypadków klienci zadają pytania w serwisie internetowym, które wymagają prostych odpowiedzi. Z czasem potrzeba posiadania samodzielnej platformy obsługującej klientów staje się konieczna dla dobrej organizacji w firmie. Nie tylko zmniejsza to ilość telefonów do działu obsługi, ale także wzmacnia dobre wrażenie u klienta zadowolonego z szybkiej obsługi. Kiedy doświadczenia klienta z firmą są pozbawione problemów, jego utrzymanie, jak i dochód w Twojej firmie stają się bezpieczne.

Call Center

Gdy klienci potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemów pojawiających się w związku z oferowanymi produktami lub usługami, niezwykle ważne jest, aby rozwiązać powstałe potrzeby klientów szybko i sprawnie. KMS Lighthouse daje wsparcie agentom działu obsługi, dostarczając im najlepszych odpowiedzi w kilka sekund. Twoi klienci doświadczają skrócenia czasu oczekiwania na rozmowy z agentami i większej satysfakcji z rozwiązania problemu już w czasie pierwszej rozmowy, bez potrzeby przekierowywania ich spraw do innych oddziałów lub specjalistów.

Praca

Fakt, że przedstawiciele firmy są poza tradycyjnym środowiskiem swojej firmy nie oznacza, że nie powinni posiadać oni dostępu do wszystkich zasobów, jakie przysługują pracownikowi na miejscu. Kiedy stawiają czoła nieznanym problemom, mogą posłużyć się dostępnymi gotowymi scenariuszami, które przeprowadzą ich przez właściwą ścieżkę, aż do rozwiązania problemu.

Zastanawiasz się dlaczego KMS Lighthouse

 

Dlatego, że dostęp do wiedzy otrzymasz w mniej niż 1 sekundę!
Przygotuj się na rewolucyjną zamianę w pracy działów obsługi klienta. 

  • Czy chcesz zobaczyć jak łatwo można osiągnąć natychmiastowy zwrot z inwestycji?

  • Czy zależy Ci na zoptymalizowaniu średniego czasu rozmowy z klientami, tak aby w jak najszybszym czasie otrzymywali poprawną odpowiedź?

  • Zastanawiałeś się w jaki sposób możesz poprawić pracę konsultantów, tak aby czuli się pewnie i rzetelnie podczas rozmów z klientami?

  • Chcesz jeszcze lepiej profilować swoich klientów za pomocą narzędzi, które ułatwiają klasyfikację, segmentację, analizy biznesowe i analizy produktowe.

  • Dlaczego agent ma mieć otwarte jednocześnie tak wiele okien? Zintegruj inne aplikacje w celu optymalizacji pracy agentów - integracja omni-channel jest w Twoim zasięgu.

  • System motywacyjny i premiowy to za mało? Nagradzaj pracowite osoby w zespole z pomocą modułów - szkoleniowego, ankietowego i grywalizacji, tak aby budować społeczną motywację do pracy.

  • Zachęcaj pracowników do pracy zespołowej - stwórz spójny system zarządzania wiedzą dzięki zespołowej aktualizacji informacji.

  • Korzystaj z indywidualnych dashboardów i analiz biznesowych dla agentów.

  • Przekonaj się  jak prosta i szybka będzie implementacja systemu dzięki wbudowanym szablonom.

LOGISTYKA

NASZE WDROŻENIA

DHL

DHL wdrożyło KMS Lighthouse w celu poprawienia jakości obsługi klienta.

 

ZIM

 

ZIM, międzynarodowa firma logistyczna wybrała KMS  Lighthouse w celu zminimalizowania błędów produktowych wynikających ze skomplikowanej międzynarodowej oferty usług.
Kliknij...

ROZWIĄZANIE

Wspomaga osiąganie celów biznesowych.

Lighthouse Desktop
Self-Service Portal
Knowledge Bot